Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dalmatinka | Koka | Lokomotiva | Murvica | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar | ŽRK Osijek

Odigrane utakmice

DatumPoč.DomaćinGostRez.Krat.Opš.Dog.
11.5.1918:00ŽRK OsijekLokomotiva23 : 35
11.5.19ZametMurvica0 : 10
9.5.1920:00KokaZrinski29 : 28
4.5.1918:00LokomotivaSesvete Agroproteinka29 : 21
4.5.1916:00TrešnjevkaŽRK Osijek23 : 30
3.5.1920:00ZrinskiŽRK Bjelovar31 : 25
3.5.1919:00MurvicaUmag33 : 29
28.4.1919:00DalmatinkaMurvica28 : 23
27.4.1918:00Podravka VegetaLokomotiva28 : 23
27.4.1918:00ŽRK OsijekZrinski39 : 32
27.4.1917:00KokaSplit 201030 : 29
27.4.19ZametUmag0 : 10
13.4.19TrešnjevkaPodravka Vegeta18 : 44
13.4.19ZrinskiSesvete Agroproteinka24 : 21
13.4.19Split 2010ŽRK Bjelovar24 : 29
13.4.19UmagDalmatinka24 : 21
6.4.1918:00ŽRK OsijekSplit 201030 : 25
6.4.1918:00Podravka VegetaZrinski43 : 19
6.4.1918:00LokomotivaTrešnjevka41 : 21
6.4.19ZametDalmatinka0 : 10
30.3.1919:30Split 2010Sesvete Agroproteinka24 : 27
30.3.1919:00DalmatinkaKoka17 : 25
30.3.1916:30UmagŽRK Bjelovar35 : 29
30.3.19TrešnjevkaZamet10 : 0
29.3.1920:00ZrinskiLokomotiva19 : 24
13.3.19ŽRK BjelovarDalmatinka25 : 18
13.3.19ŽRK OsijekUmag33 : 33
13.3.19Sesvete AgroproteinkaMurvica32 : 20
13.3.19TrešnjevkaZrinski32 : 36
9.3.1919:00DalmatinkaŽRK Osijek27 : 23
9.3.1918:00Split 2010Lokomotiva23 : 43
9.3.1916:30KokaŽRK Bjelovar26 : 27
9.3.1915:30UmagSesvete Agroproteinka23 : 24
9.3.19ZrinskiZamet10 : 0
5.3.1917:00Podravka VegetaUmag40 : 18
2.3.1918:00LokomotivaMurvica40 : 14
2.3.1918:00ŽRK OsijekKoka28 : 28
2.3.1917:30Sesvete AgroproteinkaDalmatinka18 : 16
2.3.1916:00TrešnjevkaSplit 201032 : 34
2.3.19ZametŽRK Bjelovar10 : 0
24.2.1918:00DalmatinkaPodravka Vegeta18 : 27
23.2.19KokaSesvete Agroproteinka19 : 17
23.2.19ŽRK BjelovarŽRK Osijek29 : 21
23.2.19UmagLokomotiva15 : 40
22.2.1919:00Split 2010Zrinski31 : 27
16.2.1918:00LokomotivaDalmatinka35 : 19
16.2.1917:30Sesvete AgroproteinkaŽRK Bjelovar23 : 21
16.2.1917:00ZametŽRK Osijek18 : 23
16.2.1916:30TrešnjevkaUmag29 : 34
14.2.1919:30Podravka VegetaKoka37 : 22
13.2.1917:30Split 2010Trešnjevka34 : 20
12.2.1919:00ŽRK BjelovarPodravka Vegeta17 : 26
10.2.1917:30KokaLokomotiva26 : 32
9.2.1919:00DalmatinkaTrešnjevka17 : 23
9.2.1918:00ŽRK OsijekSesvete Agroproteinka25 : 28
9.2.1918:00Split 2010Zamet29 : 20
9.2.1916:30UmagZrinski33 : 39
5.2.1920:00Podravka VegetaŽRK Osijek38 : 30
3.2.1918:00Split 2010Murvica28 : 19
2.2.1919:00ZrinskiDalmatinka21 : 28
2.2.1918:00LokomotivaŽRK Bjelovar38 : 21
2.2.1918:00ZametSesvete Agroproteinka27 : 22
30.1.1920:00TrešnjevkaKoka23 : 36
29.1.1918:00LokomotivaPodravka Vegeta24 : 22
26.1.1919:00ZrinskiKoka28 : 25
26.1.1918:00Split 2010Umag33 : 29
26.1.19TrešnjevkaŽRK Bjelovar26 : 32
25.1.1917:00LokomotivaŽRK Osijek37 : 19
19.1.19ZametPodravka Vegeta15 : 35
19.1.19ŽRK OsijekTrešnjevka24 : 28
19.1.19ŽRK BjelovarZrinski22 : 22
19.1.19DalmatinkaSplit 201022 : 38
12.1.1918:00UmagZamet34 : 20
12.1.1918:00ZrinskiŽRK Osijek26 : 23
12.1.1917:30Split 2010Koka32 : 34
12.1.1916:00TrešnjevkaSesvete Agroproteinka23 : 29
9.1.1918:00Podravka VegetaSesvete Agroproteinka35 : 25
9.1.1918:00ŽRK OsijekZamet28 : 20
9.1.1918:00UmagTrešnjevka31 : 34
24.11.1819:00ŽRK BjelovarSplit 201022 : 18
24.11.1817:00KokaMurvica35 : 22
17.11.1820:00Sesvete AgroproteinkaZrinski33 : 29
17.11.1818:00DalmatinkaUmag28 : 25
16.11.1819:30ZametLokomotiva15 : 27
14.11.1820:00Podravka VegetaTrešnjevka38 : 16
14.11.1820:00ŽRK BjelovarUmag36 : 25
10.11.1819:00DalmatinkaZamet24 : 18
10.11.1818:00UmagKoka26 : 33
10.11.1816:00TrešnjevkaLokomotiva17 : 35
8.11.1818:00LokomotivaZrinski32 : 20
7.11.1820:00ŽRK OsijekMurvica18 : 25
7.11.1819:30ZametTrešnjevka23 : 28
7.11.1818:30Sesvete AgroproteinkaSplit 201028 : 21
7.11.1818:30KokaDalmatinka31 : 17
3.11.1819:00ZrinskiTrešnjevka31 : 12
3.11.1819:00DalmatinkaŽRK Bjelovar21 : 22
3.11.1817:00KokaZamet32 : 21
3.11.1816:30UmagŽRK Osijek30 : 27
27.10.1819:00ŽRK BjelovarKoka31 : 31
27.10.1818:30LokomotivaSplit 201031 : 18
27.10.1818:00Podravka VegetaMurvica44 : 16
27.10.1818:00ŽRK OsijekDalmatinka21 : 30
27.10.1817:30Sesvete AgroproteinkaUmag33 : 23
26.10.1818:00ZametZrinski26 : 23
24.10.18UmagPodravka Vegeta18 : 42
20.10.1819:00ŽRK BjelovarZamet27 : 18
20.10.1819:00DalmatinkaSesvete Agroproteinka25 : 22
20.10.1817:00KokaŽRK Osijek29 : 24
14.10.1818:00ŽRK OsijekŽRK Bjelovar15 : 25
14.10.1817:30LokomotivaUmag40 : 22
13.10.18Podravka VegetaDalmatinka37 : 14
13.10.18TrešnjevkaMurvica29 : 26
6.10.1819:00DalmatinkaLokomotiva14 : 32
6.10.1819:00ZrinskiSplit 201030 : 25
6.10.1817:00ŽRK BjelovarSesvete Agroproteinka28 : 23
29.9.1818:00KokaPodravka Vegeta28 : 42
22.9.1818:00ZametSplit 201022 : 26
22.9.1817:00ŽRK BjelovarLokomotiva23 : 38
19.9.1820:00TrešnjevkaDalmatinka25 : 32
19.9.1819:30ZrinskiUmag30 : 23
19.9.1818:30Sesvete AgroproteinkaŽRK Osijek25 : 21
19.9.1818:00LokomotivaKoka37 : 22
19.9.1818:00Podravka VegetaŽRK Bjelovar37 : 20
16.9.1819:00KokaTrešnjevka29 : 21
15.9.1818:00ŽRK OsijekPodravka Vegeta20 : 34

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.