Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Izboreni sedmerci
Najveći prosjek
(Najmanje utakmica: 13)

#IgračEkipaUtk.Izbor.Pros.
1.Tea GrubišićZrinski22 (21)391,77
2.Ivka Kljaković-GašpićVranjic22 (22)361,64
3.Ana MalecIvanić24 (24)331,38
4.Dejana MilosavljevićKoka26 (26)341,31
5.Ines DomjanKoka23 (23)301,30
6.Valentina ČamberDugo Selo 5525 (25)301,20
7.Josipa TomićKoka23 (23)261,13
8.Nikolina Marić BanjeSplit 201016 (16)181,13
9.Lucija PeraicaSesvete Agroproteinka25 (24)281,12
10.Dora LukićSesvete Agroproteinka14 (14)151,07
11.Silvija MasnićKoka18 (18)191,06
12.Anna DobrićZamet26 (26)271,04
13.Ana-Maria GavrićZrinski22 (22)221,00
14.Mirna GašparovićŽRK Bjelovar24 (23)230,96
15.Maja KožnjakPitomača15 (15)140,93
16.Tina BarišićIvanić24 (24)220,92
17.Kristina SmiljanićTrešnjevka21 (21)190,90
18.Ana BuljanVranjic20 (20)170,85
19.Terezija ĆurićPitomača24 (22)200,83
20.Renata KežićSplit 201017 (17)140,82
21.Ira ResmanZrinski22 (21)170,77
22.Marija BorkovićŽRK Bjelovar25 (25)190,76
23.Ines LisjakSesvete Agroproteinka25 (24)180,72
24.Andrea ŠimaraTrešnjevka26 (25)180,69
25.Ena CarZrinski22 (22)150,68
26.Ana DebelićPodravka Vegeta24 (24)150,63
27.Kornelija GašićUmag16 (15)100,63
28.Tamara ŠtefanecPitomača25 (25)150,60
29.Čagalj AnaTrešnjevka14 (14)80,57
30.Iva RokavecDugo Selo 5525 (25)140,56
31.Suzana FurjanKoka24 (22)130,54
32.Rea JelenovićZamet26 (26)140,54
33.Nikolina TvorićŽRK Bjelovar19 (17)100,53
34.Mia TupekSesvete Agroproteinka21 (16)110,52
35.Dragica DžonoPodravka Vegeta24 (21)120,50
36.Ana MijićVranjic14 (11)70,50
37.Sara ŠenvaldLokomotiva25 (25)120,48
38.Marta JuričićZamet19 (19)90,47
39.Lana PašalićTrešnjevka13 (13)60,46
40.Larissa KalausLokomotiva25 (25)110,44
41.Ljubica PlazibatSplit 201023 (17)100,43
42.Tanja ĐudPitomača23 (23)100,43
43.Josipa JerčinovićZamet26 (26)110,42
44.Ana TothPodravka Vegeta17 (14)70,41
45.Petra MijatovićVranjic25 (23)100,40
46.Ana TurkPodravka Vegeta23 (23)90,39
47.Ivana DragišićŽRK Bjelovar18 (18)70,39
48.Lara ŽidekZamet25 (25)90,36
49.Anamarija GalićDugo Selo 5525 (25)90,36
50.Stela PosavecLokomotiva25 (23)90,36

Najviše izborenih sedmeraca

#IgračEkipaUtk.Izbor.Pros.
1.Tea GrubišićZrinski22 (21)391,77
2.Ivka Kljaković-GašpićVranjic22 (22)361,64
3.Dejana MilosavljevićKoka26 (26)341,31
4.Ana MalecIvanić24 (24)331,38
5.Ines DomjanKoka23 (23)301,30
6.Valentina ČamberDugo Selo 5525 (25)301,20
7.Lucija PeraicaSesvete Agroproteinka25 (24)281,12
8.Anna DobrićZamet26 (26)271,04
9.Josipa TomićKoka23 (23)261,13
10.Mirna GašparovićŽRK Bjelovar24 (23)230,96
11.Tina BarišićIvanić24 (24)220,92
12.Ana-Maria GavrićZrinski22 (22)221,00
13.Terezija ĆurićPitomača24 (22)200,83
14.Kristina SmiljanićTrešnjevka21 (21)190,90
15.Marija BorkovićŽRK Bjelovar25 (25)190,76
16.Silvija MasnićKoka18 (18)191,06
17.Andrea ŠimaraTrešnjevka26 (25)180,69
18.Nikolina Marić BanjeSplit 201016 (16)181,13
19.Ines LisjakSesvete Agroproteinka25 (24)180,72
20.Ana BuljanVranjic20 (20)170,85
21.Ira ResmanZrinski22 (21)170,77
22.Ena CarZrinski22 (22)150,68
23.Ana DebelićPodravka Vegeta24 (24)150,63
24.Tamara ŠtefanecPitomača25 (25)150,60
25.Dora LukićSesvete Agroproteinka14 (14)151,07
26.Rea JelenovićZamet26 (26)140,54
27.Iva RokavecDugo Selo 5525 (25)140,56
28.Renata KežićSplit 201017 (17)140,82
29.Maja KožnjakPitomača15 (15)140,93
30.Anđela ĐuranVranjic12 (11)131,08
31.Suzana FurjanKoka24 (22)130,54
32.Dragica DžonoPodravka Vegeta24 (21)120,50
33.Sara ŠenvaldLokomotiva25 (25)120,48
34.Josipa JerčinovićZamet26 (26)110,42
35.Andrea BožićDugo Selo 5512 (12)110,92
36.Larissa KalausLokomotiva25 (25)110,44
37.Mia TupekSesvete Agroproteinka21 (16)110,52
38.Petra MijatovićVranjic25 (23)100,40
39.Nikolina TvorićŽRK Bjelovar19 (17)100,53
40.Ljubica PlazibatSplit 201023 (17)100,43
41.Tanja ĐudPitomača23 (23)100,43
42.Kornelija GašićUmag16 (15)100,63
43.Marta JuričićZamet19 (19)90,47
44.Lara ŽidekZamet25 (25)90,36
45.Tea BunićUmag26 (26)90,35
46.Ana TurkPodravka Vegeta23 (23)90,39
47.Katarina ŠandorPitomača26 (26)90,35
48.Anamarija GalićDugo Selo 5525 (25)90,36
49.Stela PosavecLokomotiva25 (23)90,36
50.Ana MijićVranjic12 (12)80,67

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.