Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut iz polukontre
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva2588/10088,00
2.Sesvete Agroproteinka2424/2885,71
3.Zamet2537/4582,22
4.Koka2554/6879,41
5.Zrinski2118/2378,26
6.Dugo Selo 552410/1376,92
7.Pitomača2535/4676,09
8.Vranjic2515/2075,00
9.Ivanić2318/2475,00
10.Podravka Vegeta2450/7071,43
11.Umag2522/3170,97
12.Trešnjevka2524/3470,59
13.Split 20102419/2965,52
14.ŽRK Bjelovar2515/2365,22
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25883,52
2.Koka25542,16
3.Podravka Vegeta24502,08
4.Zamet25371,48
5.Pitomača25351,40
6.Sesvete Agroproteinka24241,00
7.Trešnjevka25240,96
8.Umag25220,88
9.Zrinski21180,86
10.Split 201024190,79
11.Ivanić23180,78
12.ŽRK Bjelovar25150,60
13.Vranjic25150,60
14.Dugo Selo 5524100,42
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251004,00
2.Podravka Vegeta24702,92
3.Koka25682,72
4.Pitomača25461,84
5.Zamet25451,80
6.Trešnjevka25341,36
7.Umag25311,24
8.Split 201024291,21
9.Sesvete Agroproteinka24281,17
10.Zrinski21231,10
11.Ivanić23241,04
12.ŽRK Bjelovar25230,92
13.Vranjic25200,80
14.Dugo Selo 5524130,54

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.