Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut iz polukontre
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva2588/10088,00
2.Sesvete Agroproteinka2525/2986,21
3.Zamet2638/4682,61
4.Koka2657/7279,17
5.Zrinski2219/2479,17
6.Dugo Selo 552510/1376,92
7.Pitomača2636/4875,00
8.Ivanić2418/2475,00
9.Trešnjevka2628/3873,68
10.Vranjic2616/2272,73
11.Podravka Vegeta2450/7071,43
12.Umag2622/3170,97
13.Split 20102419/2965,52
14.ŽRK Bjelovar2515/2365,22
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25883,52
2.Koka26572,19
3.Podravka Vegeta24502,08
4.Zamet26381,46
5.Pitomača26361,38
6.Trešnjevka26281,08
7.Sesvete Agroproteinka25251,00
8.Zrinski22190,86
9.Umag26220,85
10.Split 201024190,79
11.Ivanić24180,75
12.Vranjic26160,62
13.ŽRK Bjelovar25150,60
14.Dugo Selo 5525100,40
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251004,00
2.Podravka Vegeta24702,92
3.Koka26722,77
4.Pitomača26481,85
5.Zamet26461,77
6.Trešnjevka26381,46
7.Split 201024291,21
8.Umag26311,19
9.Sesvete Agroproteinka25291,16
10.Zrinski22241,09
11.Ivanić24241,00
12.ŽRK Bjelovar25230,92
13.Vranjic26220,85
14.Dugo Selo 5525130,52

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.