Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Šut s krila
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.PPD Zagreb837/5369,81
2.Nexe1052/7668,42
3.Gorica23137/20168,16
4.Spačva2684/12666,67
5.Dubrava25100/15066,67
6.MRK Sesvete22128/19964,32
7.MRK Umag2587/13663,97
8.Rudan Labin2680/13061,54
9.Rudar24104/17160,82
10.MRK Zamet26119/20059,50
11.Poreč2567/11657,76
12.Varaždin2288/15556,77
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Gorica231375,96
2.MRK Sesvete221285,82
3.Nexe10525,20
4.PPD Zagreb8374,63
5.MRK Zamet261194,58
6.Rudar241044,33
7.Varaždin22884,00
8.Dubrava251004,00
9.MRK Umag25873,48
10.Spačva26843,23
11.Rudan Labin26803,08
12.Poreč25672,68
Najviše šuteva

#EkipaUtk.Šut.Pros.
1.MRK Sesvete221999,05
2.Gorica232018,74
3.MRK Zamet262007,69
4.Nexe10767,60
5.Rudar241717,13
6.Varaždin221557,05
7.PPD Zagreb8536,63
8.Dubrava251506,00
9.MRK Umag251365,44
10.Rudan Labin261305,00
11.Spačva261264,85
12.Poreč251164,64

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.