Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut s krila
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva2596/15661,54
2.Koka26118/19560,51
3.Podravka Vegeta24109/18558,92
4.Trešnjevka26100/17258,14
5.Zrinski22119/20558,05
6.Pitomača26118/21056,19
7.Split 201024101/18056,11
8.Zamet26118/21155,92
9.Dugo Selo 5525102/18754,55
10.Umag2696/17853,93
11.ŽRK Bjelovar25134/26151,34
12.Vranjic26106/21150,24
13.Sesvete Agroproteinka2579/15850,00
14.Ivanić2487/17749,15
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski221195,41
2.ŽRK Bjelovar251345,36
3.Podravka Vegeta241094,54
4.Zamet261184,54
5.Koka261184,54
6.Pitomača261184,54
7.Split 2010241014,21
8.Dugo Selo 55251024,08
9.Vranjic261064,08
10.Trešnjevka261003,85
11.Lokomotiva25963,84
12.Umag26963,69
13.Ivanić24873,63
14.Sesvete Agroproteinka25793,16
Najviše šuteva

#EkipaUtk.Šut.Pros.
1.ŽRK Bjelovar2526110,44
2.Zrinski222059,32
3.Vranjic262118,12
4.Zamet262118,12
5.Pitomača262108,08
6.Podravka Vegeta241857,71
7.Split 2010241807,50
8.Koka261957,50
9.Dugo Selo 55251877,48
10.Ivanić241777,38
11.Umag261786,85
12.Trešnjevka261726,62
13.Sesvete Agroproteinka251586,32
14.Lokomotiva251566,24

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.