Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut s krila
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva2596/15661,54
2.Koka25114/18960,32
3.Trešnjevka2599/16858,93
4.Podravka Vegeta24109/18558,92
5.Zrinski21114/19857,58
6.Zamet25112/19956,28
7.Split 201024101/18056,11
8.Pitomača25112/20255,45
9.Dugo Selo 552498/17855,06
10.Umag2590/17152,63
11.ŽRK Bjelovar25134/26151,34
12.Sesvete Agroproteinka2477/15250,66
13.Vranjic25103/20550,24
14.Ivanić2383/16949,11
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski211145,43
2.ŽRK Bjelovar251345,36
3.Koka251144,56
4.Podravka Vegeta241094,54
5.Zamet251124,48
6.Pitomača251124,48
7.Split 2010241014,21
8.Vranjic251034,12
9.Dugo Selo 5524984,08
10.Trešnjevka25993,96
11.Lokomotiva25963,84
12.Ivanić23833,61
13.Umag25903,60
14.Sesvete Agroproteinka24773,21
Najviše šuteva

#EkipaUtk.Šut.Pros.
1.ŽRK Bjelovar2526110,44
2.Zrinski211989,43
3.Vranjic252058,20
4.Pitomača252028,08
5.Zamet251997,96
6.Podravka Vegeta241857,71
7.Koka251897,56
8.Split 2010241807,50
9.Dugo Selo 55241787,42
10.Ivanić231697,35
11.Umag251716,84
12.Trešnjevka251686,72
13.Sesvete Agroproteinka241526,33
14.Lokomotiva251566,24

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.