Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Šut iz kontre
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Nexe1040/4785,11
2.Gorica2371/8484,52
3.Dubrava2574/8884,09
4.MRK Umag2556/6882,35
5.Rudan Labin2655/6782,09
6.MRK Sesvete2248/6080,00
7.Varaždin2237/4778,72
8.Spačva2636/4678,26
9.PPD Zagreb843/5578,18
10.Rudar2446/5977,97
11.MRK Zamet2671/9376,34
12.Poreč2559/8271,95
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb8435,38
2.Nexe10404,00
3.Gorica23713,09
4.Dubrava25742,96
5.MRK Zamet26712,73
6.Poreč25592,36
7.MRK Umag25562,24
8.MRK Sesvete22482,18
9.Rudan Labin26552,12
10.Rudar24461,92
11.Varaždin22371,68
12.Spačva26361,38
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb8556,88
2.Nexe10474,70
3.Gorica23843,65
4.MRK Zamet26933,58
5.Dubrava25883,52
6.Poreč25823,28
7.MRK Sesvete22602,73
8.MRK Umag25682,72
9.Rudan Labin26672,58
10.Rudar24592,46
11.Varaždin22472,14
12.Spačva26461,77

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.