Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut iz kontre
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Trešnjevka2674/8785,06
2.Koka2685/10085,00
3.Sesvete Agroproteinka2533/3984,62
4.Zrinski2235/4283,33
5.Pitomača2686/10482,69
6.Ivanić2439/4881,25
7.Lokomotiva25116/14679,45
8.Dugo Selo 552571/9376,34
9.Umag2632/4276,19
10.Zamet2660/7975,95
11.Podravka Vegeta2497/12975,19
12.Split 20102446/6373,02
13.ŽRK Bjelovar2542/5971,19
14.Vranjic2624/3764,86
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251164,64
2.Podravka Vegeta24974,04
3.Pitomača26863,31
4.Koka26853,27
5.Trešnjevka26742,85
6.Dugo Selo 5525712,84
7.Zamet26602,31
8.Split 201024461,92
9.ŽRK Bjelovar25421,68
10.Ivanić24391,63
11.Zrinski22351,59
12.Sesvete Agroproteinka25331,32
13.Umag26321,23
14.Vranjic26240,92
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251465,84
2.Podravka Vegeta241295,38
3.Pitomača261044,00
4.Koka261003,85
5.Dugo Selo 5525933,72
6.Trešnjevka26873,35
7.Zamet26793,04
8.Split 201024632,63
9.ŽRK Bjelovar25592,36
10.Ivanić24482,00
11.Zrinski22421,91
12.Umag26421,62
13.Sesvete Agroproteinka25391,56
14.Vranjic26371,42

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.