Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut iz kontre
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Koka2581/9486,17
2.Zrinski2135/4185,37
3.Trešnjevka2573/8684,88
4.Sesvete Agroproteinka2431/3783,78
5.Pitomača2582/9982,83
6.Lokomotiva25116/14679,45
7.Ivanić2333/4278,57
8.Umag2530/3976,92
9.Zamet2556/7475,68
10.Dugo Selo 552468/9075,56
11.Podravka Vegeta2497/12975,19
12.Split 20102446/6373,02
13.ŽRK Bjelovar2542/5971,19
14.Vranjic2522/3562,86
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251164,64
2.Podravka Vegeta24974,04
3.Pitomača25823,28
4.Koka25813,24
5.Trešnjevka25732,92
6.Dugo Selo 5524682,83
7.Zamet25562,24
8.Split 201024461,92
9.ŽRK Bjelovar25421,68
10.Zrinski21351,67
11.Ivanić23331,43
12.Sesvete Agroproteinka24311,29
13.Umag25301,20
14.Vranjic25220,88
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251465,84
2.Podravka Vegeta241295,38
3.Pitomača25993,96
4.Koka25943,76
5.Dugo Selo 5524903,75
6.Trešnjevka25863,44
7.Zamet25742,96
8.Split 201024632,63
9.ŽRK Bjelovar25592,36
10.Zrinski21411,95
11.Ivanić23421,83
12.Umag25391,56
13.Sesvete Agroproteinka24371,54
14.Vranjic25351,40

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.