Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Šut s vanjskih pozicija
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Spačva26320/51562,14
2.Nexe1086/14559,31
3.MRK Sesvete22200/34757,64
4.PPD Zagreb867/11757,27
5.MRK Umag25305/56454,08
6.Poreč25232/43952,85
7.Dubrava25228/43652,29
8.Varaždin22223/44050,68
9.Rudan Labin26261/54348,07
10.Rudar24203/42647,65
11.Gorica23176/37746,68
12.MRK Zamet26205/44745,86
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Spačva2632012,31
2.MRK Umag2530512,20
3.Varaždin2222310,14
4.Rudan Labin2626110,04
5.Poreč252329,28
6.Dubrava252289,12
7.MRK Sesvete222009,09
8.Nexe10868,60
9.Rudar242038,46
10.PPD Zagreb8678,38
11.MRK Zamet262057,88
12.Gorica231767,65
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.MRK Umag2556422,56
2.Rudan Labin2654320,88
3.Varaždin2244020,00
4.Spačva2651519,81
5.Rudar2442617,75
6.Poreč2543917,56
7.Dubrava2543617,44
8.MRK Zamet2644717,19
9.Gorica2337716,39
10.MRK Sesvete2234715,77
11.PPD Zagreb811714,63
12.Nexe1014514,50

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.