Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut s vanjskih pozicija
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva25179/34551,88
2.Umag25224/45948,80
3.Podravka Vegeta24201/44245,48
4.Koka25150/33045,45
5.Sesvete Agroproteinka24160/35245,45
6.ŽRK Bjelovar25203/45744,42
7.Ivanić23237/53744,13
8.Zrinski21128/29343,69
9.Split 201024194/45742,45
10.Trešnjevka25221/53141,62
11.Dugo Selo 5524211/50841,54
12.Zamet25172/43339,72
13.Pitomača25196/52737,19
14.Vranjic25135/38834,79
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić2323710,30
2.Umag252248,96
3.Trešnjevka252218,84
4.Dugo Selo 55242118,79
5.Podravka Vegeta242018,38
6.ŽRK Bjelovar252038,12
7.Split 2010241948,08
8.Pitomača251967,84
9.Lokomotiva251797,16
10.Zamet251726,88
11.Sesvete Agroproteinka241606,67
12.Zrinski211286,10
13.Koka251506,00
14.Vranjic251355,40
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić2353723,35
2.Trešnjevka2553121,24
3.Dugo Selo 552450821,17
4.Pitomača2552721,08
5.Split 20102445719,04
6.Podravka Vegeta2444218,42
7.Umag2545918,36
8.ŽRK Bjelovar2545718,28
9.Zamet2543317,32
10.Vranjic2538815,52
11.Sesvete Agroproteinka2435214,67
12.Zrinski2129313,95
13.Lokomotiva2534513,80
14.Koka2533013,20

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.