Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut s vanjskih pozicija
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva25179/34551,88
2.Umag26230/47248,73
3.Koka26155/34045,59
4.Sesvete Agroproteinka25166/36545,48
5.Podravka Vegeta24201/44245,48
6.ŽRK Bjelovar25203/45744,42
7.Ivanić24249/56144,38
8.Zrinski22134/30444,08
9.Split 201024194/45742,45
10.Trešnjevka26231/55241,85
11.Dugo Selo 5525218/52841,29
12.Zamet26179/45039,78
13.Pitomača26209/55237,86
14.Vranjic26143/41334,62
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić2424910,38
2.Trešnjevka262318,88
3.Umag262308,85
4.Dugo Selo 55252188,72
5.Podravka Vegeta242018,38
6.ŽRK Bjelovar252038,12
7.Split 2010241948,08
8.Pitomača262098,04
9.Lokomotiva251797,16
10.Zamet261796,88
11.Sesvete Agroproteinka251666,64
12.Zrinski221346,09
13.Koka261555,96
14.Vranjic261435,50
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić2456123,38
2.Trešnjevka2655221,23
3.Pitomača2655221,23
4.Dugo Selo 552552821,12
5.Split 20102445719,04
6.Podravka Vegeta2444218,42
7.ŽRK Bjelovar2545718,28
8.Umag2647218,15
9.Zamet2645017,31
10.Vranjic2641315,88
11.Sesvete Agroproteinka2536514,60
12.Zrinski2230413,82
13.Lokomotiva2534513,80
14.Koka2634013,08

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.