Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Šut sa 6m
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.MRK Zamet26222/27979,57
2.Rudar24180/23476,92
3.Poreč25173/22676,55
4.Nexe1080/10675,47
5.Dubrava25224/29775,42
6.Gorica23201/26775,28
7.Spačva26173/23773,00
8.MRK Sesvete22148/20372,91
9.MRK Umag25124/17371,68
10.PPD Zagreb867/9669,79
11.Varaždin22149/21668,98
12.Rudan Labin26191/27968,46
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Dubrava252248,96
2.Gorica232018,74
3.MRK Zamet262228,54
4.PPD Zagreb8678,38
5.Nexe10808,00
6.Rudar241807,50
7.Rudan Labin261917,35
8.Poreč251736,92
9.Varaždin221496,77
10.MRK Sesvete221486,73
11.Spačva261736,65
12.MRK Umag251244,96
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb89612,00
2.Dubrava2529711,88
3.Gorica2326711,61
4.MRK Zamet2627910,73
5.Rudan Labin2627910,73
6.Nexe1010610,60
7.Varaždin222169,82
8.Rudar242349,75
9.MRK Sesvete222039,23
10.Spačva262379,12
11.Poreč252269,04
12.MRK Umag251736,92

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.