Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut sa 6m
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Podravka Vegeta24201/25479,13
2.Zamet25170/21977,63
3.Koka25229/29976,59
4.Split 201024174/23075,65
5.Dugo Selo 5524165/21975,34
6.Pitomača25224/30174,42
7.Umag25182/24673,98
8.Sesvete Agroproteinka24172/23373,82
9.Zrinski21169/22973,80
10.Lokomotiva25231/31772,87
11.ŽRK Bjelovar25160/22272,07
12.Ivanić2393/13071,54
13.Vranjic25171/24769,23
14.Trešnjevka25147/22166,52
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva252319,24
2.Koka252299,16
3.Pitomača252248,96
4.Podravka Vegeta242018,38
5.Zrinski211698,05
6.Umag251827,28
7.Split 2010241747,25
8.Sesvete Agroproteinka241727,17
9.Dugo Selo 55241656,88
10.Vranjic251716,84
11.Zamet251706,80
12.ŽRK Bjelovar251606,40
13.Trešnjevka251475,88
14.Ivanić23934,04
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva2531712,68
2.Pitomača2530112,04
3.Koka2529911,96
4.Zrinski2122910,90
5.Podravka Vegeta2425410,58
6.Vranjic252479,88
7.Umag252469,84
8.Sesvete Agroproteinka242339,71
9.Split 2010242309,58
10.Dugo Selo 55242199,13
11.ŽRK Bjelovar252228,88
12.Trešnjevka252218,84
13.Zamet252198,76
14.Ivanić231305,65

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.