Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut sedmerac
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Podravka Vegeta2476/9183,52
2.Lokomotiva2590/10883,33
3.Umag2563/7682,89
4.Vranjic25111/13979,86
5.Trešnjevka2579/10277,45
6.Split 20102482/10677,36
7.Dugo Selo 552489/11776,07
8.Koka25112/15174,17
9.Ivanić2374/10074,00
10.Zamet2579/10773,83
11.Zrinski21103/14073,57
12.Pitomača2590/12373,17
13.ŽRK Bjelovar2587/11973,11
14.Sesvete Agroproteinka2476/11566,09
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski211034,90
2.Koka251124,48
3.Vranjic251114,44
4.Dugo Selo 5524893,71
5.Pitomača25903,60
6.Lokomotiva25903,60
7.ŽRK Bjelovar25873,48
8.Split 201024823,42
9.Ivanić23743,22
10.Sesvete Agroproteinka24763,17
11.Podravka Vegeta24763,17
12.Zamet25793,16
13.Trešnjevka25793,16
14.Umag25632,52
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski211406,67
2.Koka251516,04
3.Vranjic251395,56
4.Pitomača251234,92
5.Dugo Selo 55241174,88
6.Sesvete Agroproteinka241154,79
7.ŽRK Bjelovar251194,76
8.Split 2010241064,42
9.Ivanić231004,35
10.Lokomotiva251084,32
11.Zamet251074,28
12.Trešnjevka251024,08
13.Podravka Vegeta24913,79
14.Umag25763,04

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.