Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Šut sedmerac
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Podravka Vegeta2476/9183,52
2.Lokomotiva2590/10883,33
3.Umag2664/7783,12
4.Vranjic26113/14180,14
5.Trešnjevka2682/10677,36
6.Split 20102482/10677,36
7.Dugo Selo 552593/12176,86
8.Koka26116/15574,84
9.Ivanić2479/10674,53
10.Zamet2684/11374,34
11.Pitomača2695/12874,22
12.ŽRK Bjelovar2587/11973,11
13.Zrinski22103/14372,03
14.Sesvete Agroproteinka2582/12366,67
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski221034,68
2.Koka261164,46
3.Vranjic261134,35
4.Dugo Selo 5525933,72
5.Pitomača26953,65
6.Lokomotiva25903,60
7.ŽRK Bjelovar25873,48
8.Split 201024823,42
9.Ivanić24793,29
10.Sesvete Agroproteinka25823,28
11.Zamet26843,23
12.Podravka Vegeta24763,17
13.Trešnjevka26823,15
14.Umag26642,46
Najviše šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Zrinski221436,50
2.Koka261555,96
3.Vranjic261415,42
4.Pitomača261284,92
5.Sesvete Agroproteinka251234,92
6.Dugo Selo 55251214,84
7.ŽRK Bjelovar251194,76
8.Ivanić241064,42
9.Split 2010241064,42
10.Zamet261134,35
11.Lokomotiva251084,32
12.Trešnjevka261064,08
13.Podravka Vegeta24913,79
14.Umag26772,96

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.