Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Ukupan šut
Najbolji postotak

#EkipaUtk.Šut%
1.Lokomotiva25800/117268,26
2.Koka25740/113165,43
3.Podravka Vegeta24734/117162,68
4.Zrinski21567/92461,36
5.Umag25611/102259,78
6.Sesvete Agroproteinka24540/91758,89
7.Zamet25626/107758,12
8.Split 201024616/106557,84
9.Dugo Selo 5524641/112556,98
10.Pitomača25739/129856,93
11.Trešnjevka25643/114256,30
12.ŽRK Bjelovar25641/114156,18
13.Vranjic25557/103453,87
14.Ivanić23538/100253,69
Najviše golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva2580032,00
2.Podravka Vegeta2473430,58
3.Koka2574029,60
4.Pitomača2573929,56
5.Zrinski2156727,00
6.Dugo Selo 552464126,71
7.Trešnjevka2564325,72
8.Split 20102461625,67
9.ŽRK Bjelovar2564125,64
10.Zamet2562625,04
11.Umag2561124,44
12.Ivanić2353823,39
13.Sesvete Agroproteinka2454022,50
14.Vranjic2555722,28
Najviše šuteva

#EkipaUtk.Šut.Pros.
1.Pitomača25129851,92
2.Podravka Vegeta24117148,79
3.Lokomotiva25117246,88
4.Dugo Selo 5524112546,88
5.Trešnjevka25114245,68
6.ŽRK Bjelovar25114145,64
7.Koka25113145,24
8.Split 201024106544,38
9.Zrinski2192444,00
10.Ivanić23100243,57
11.Zamet25107743,08
12.Vranjic25103441,36
13.Umag25102240,88
14.Sesvete Agroproteinka2491738,21

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.