Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Obrane i primljeni golovi sa krila
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.PPD Zagreb817/3154,84
2.Varaždin2246/13933,09
3.Spačva2646/14032,86
4.MRK Sesvete2241/13131,30
5.Poreč2539/12630,95
6.MRK Umag2541/14628,08
7.Gorica2339/13928,06
8.Nexe1010/3925,64
9.Dubrava2551/20425,00
10.Rudar2427/11124,32
11.MRK Zamet2639/16224,07
12.Rudan Labin2633/14223,24
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.PPD Zagreb8172,13
2.Varaždin22462,09
3.Dubrava25512,04
4.MRK Sesvete22411,86
5.Spačva26461,77
6.Gorica23391,70
7.MRK Umag25411,64
8.Poreč25391,56
9.MRK Zamet26391,50
10.Rudan Labin26331,27
11.Rudar24271,13
12.Nexe10101,00
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dubrava252048,16
2.Varaždin221396,32
3.MRK Zamet261626,23
4.Gorica231396,04
5.MRK Sesvete221315,95
6.MRK Umag251465,84
7.Rudan Labin261425,46
8.Spačva261405,38
9.Poreč251265,04
10.Rudar241114,63
11.Nexe10393,90
12.PPD Zagreb8313,88

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb8141,75
2.Nexe10292,90
3.Poreč25873,48
4.Rudar24843,50
5.Spačva26943,62
6.MRK Sesvete22904,09
7.Rudan Labin261094,19
8.MRK Umag251054,20
9.Varaždin22934,23
10.Gorica231004,35
11.MRK Zamet261234,73
12.Dubrava251536,12

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.