Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi sa krila
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Podravka Vegeta2480/16747,90
2.Lokomotiva2551/11345,13
3.Dugo Selo 552564/14544,14
4.Koka2663/14643,15
5.Split 20102467/16341,10
6.ŽRK Bjelovar2558/15537,42
7.Vranjic2671/20135,32
8.Sesvete Agroproteinka2544/13831,88
9.Umag2655/17431,61
10.Ivanić2458/18830,85
11.Zrinski2248/16129,81
12.Zamet2649/16729,34
13.Pitomača2651/18827,13
14.Trešnjevka2646/18225,27
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Podravka Vegeta24803,33
2.Split 201024672,79
3.Vranjic26712,73
4.Dugo Selo 5525642,56
5.Koka26632,42
6.Ivanić24582,42
7.ŽRK Bjelovar25582,32
8.Zrinski22482,18
9.Umag26552,12
10.Lokomotiva25512,04
11.Pitomača26511,96
12.Zamet26491,88
13.Trešnjevka26461,77
14.Sesvete Agroproteinka25441,76
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Ivanić241887,83
2.Vranjic262017,73
3.Zrinski221617,32
4.Pitomača261887,23
5.Trešnjevka261827,00
6.Podravka Vegeta241676,96
7.Split 2010241636,79
8.Umag261746,69
9.Zamet261676,42
10.ŽRK Bjelovar251556,20
11.Dugo Selo 55251455,80
12.Koka261465,62
13.Sesvete Agroproteinka251385,52
14.Lokomotiva251134,52

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25622,48
2.Koka26833,19
3.Dugo Selo 5525813,24
4.Podravka Vegeta24873,63
5.Sesvete Agroproteinka25943,76
6.ŽRK Bjelovar25973,88
7.Split 201024964,00
8.Zamet261184,54
9.Umag261194,58
10.Vranjic261305,00
11.Zrinski221135,14
12.Trešnjevka261365,23
13.Pitomača261375,27
14.Ivanić241305,42

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.