Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi sa krila
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Podravka Vegeta2480/16747,90
2.Lokomotiva2551/11345,13
3.Dugo Selo 552460/13943,17
4.Koka2560/14242,25
5.Split 20102467/16341,10
6.ŽRK Bjelovar2558/15537,42
7.Vranjic2571/19736,04
8.Sesvete Agroproteinka2442/13231,82
9.Umag2553/16731,74
10.Ivanić2356/18330,60
11.Zrinski2147/15430,52
12.Zamet2548/16030,00
13.Pitomača2548/17926,82
14.Trešnjevka2545/17725,42
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Podravka Vegeta24803,33
2.Vranjic25712,84
3.Split 201024672,79
4.Dugo Selo 5524602,50
5.Ivanić23562,43
6.Koka25602,40
7.ŽRK Bjelovar25582,32
8.Zrinski21472,24
9.Umag25532,12
10.Lokomotiva25512,04
11.Zamet25481,92
12.Pitomača25481,92
13.Trešnjevka25451,80
14.Sesvete Agroproteinka24421,75
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Ivanić231837,96
2.Vranjic251977,88
3.Zrinski211547,33
4.Pitomača251797,16
5.Trešnjevka251777,08
6.Podravka Vegeta241676,96
7.Split 2010241636,79
8.Umag251676,68
9.Zamet251606,40
10.ŽRK Bjelovar251556,20
11.Dugo Selo 55241395,79
12.Koka251425,68
13.Sesvete Agroproteinka241325,50
14.Lokomotiva251134,52

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25622,48
2.Koka25823,28
3.Dugo Selo 5524793,29
4.Podravka Vegeta24873,63
5.Sesvete Agroproteinka24903,75
6.ŽRK Bjelovar25973,88
7.Split 201024964,00
8.Zamet251124,48
9.Umag251144,56
10.Vranjic251265,04
11.Zrinski211075,10
12.Pitomača251315,24
13.Trešnjevka251325,28
14.Ivanić231275,52

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.