Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi iz kontre
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva258/2532,00
2.Ivanić2327/13819,57
3.ŽRK Bjelovar2515/7819,23
4.Zamet2512/6618,18
5.Umag2512/6618,18
6.Dugo Selo 552416/9017,78
7.Zrinski217/4714,89
8.Koka259/6214,52
9.Split 20102410/7014,29
10.Pitomača2510/7313,70
11.Trešnjevka2511/8213,41
12.Podravka Vegeta243/2412,50
13.Sesvete Agroproteinka248/7011,43
14.Vranjic253/724,17
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Ivanić23271,17
2.Dugo Selo 5524160,67
3.ŽRK Bjelovar25150,60
4.Zamet25120,48
5.Umag25120,48
6.Trešnjevka25110,44
7.Split 201024100,42
8.Pitomača25100,40
9.Koka2590,36
10.Sesvete Agroproteinka2480,33
11.Zrinski2170,33
12.Lokomotiva2580,32
13.Podravka Vegeta2430,13
14.Vranjic2530,12
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić231386,00
2.Dugo Selo 5524903,75
3.Trešnjevka25823,28
4.ŽRK Bjelovar25783,12
5.Pitomača25732,92
6.Split 201024702,92
7.Sesvete Agroproteinka24702,92
8.Vranjic25722,88
9.Zamet25662,64
10.Umag25662,64
11.Koka25622,48
12.Zrinski21472,24
13.Lokomotiva25251,00
14.Podravka Vegeta24241,00

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25170,68
2.Podravka Vegeta24210,88
3.Zrinski21401,90
4.Koka25532,12
5.Umag25542,16
6.Zamet25542,16
7.Split 201024602,50
8.ŽRK Bjelovar25632,52
9.Pitomača25632,52
10.Sesvete Agroproteinka24622,58
11.Vranjic25692,76
12.Trešnjevka25712,84
13.Dugo Selo 5524743,08
14.Ivanić231114,83

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.