Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi iz kontre
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva258/2532,00
2.Ivanić2427/14019,29
3.ŽRK Bjelovar2515/7819,23
4.Zamet2613/7118,31
5.Umag2612/6618,18
6.Dugo Selo 552516/9217,39
7.Trešnjevka2613/8814,77
8.Koka269/6314,29
9.Split 20102410/7014,29
10.Zrinski227/4914,29
11.Pitomača2611/7814,10
12.Podravka Vegeta243/2412,50
13.Sesvete Agroproteinka258/7310,96
14.Vranjic263/783,85
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Ivanić24271,13
2.Dugo Selo 5525160,64
3.ŽRK Bjelovar25150,60
4.Zamet26130,50
5.Trešnjevka26130,50
6.Umag26120,46
7.Pitomača26110,42
8.Split 201024100,42
9.Koka2690,35
10.Sesvete Agroproteinka2580,32
11.Lokomotiva2580,32
12.Zrinski2270,32
13.Podravka Vegeta2430,13
14.Vranjic2630,12
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Ivanić241405,83
2.Dugo Selo 5525923,68
3.Trešnjevka26883,38
4.ŽRK Bjelovar25783,12
5.Pitomača26783,00
6.Vranjic26783,00
7.Sesvete Agroproteinka25732,92
8.Split 201024702,92
9.Zamet26712,73
10.Umag26662,54
11.Koka26632,42
12.Zrinski22492,23
13.Lokomotiva25251,00
14.Podravka Vegeta24241,00

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva25170,68
2.Podravka Vegeta24210,88
3.Zrinski22421,91
4.Koka26542,08
5.Umag26542,08
6.Zamet26582,23
7.Split 201024602,50
8.ŽRK Bjelovar25632,52
9.Pitomača26672,58
10.Sesvete Agroproteinka25652,60
11.Trešnjevka26752,88
12.Vranjic26752,88
13.Dugo Selo 5525763,04
14.Ivanić241134,71

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.