Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Obrane i primljeni golovi sa vanjskih pozicija
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.PPD Zagreb857/11350,44
2.Nexe1054/12742,52
3.MRK Zamet26160/38341,78
4.Rudan Labin26141/34540,87
5.Spačva26172/49834,54
6.Poreč25110/32933,43
7.Varaždin2297/29333,11
8.Dubrava25116/36232,04
9.MRK Sesvete2290/28231,91
10.Rudar24117/37231,45
11.Gorica23101/33130,51
12.MRK Umag25113/39628,54
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.PPD Zagreb8577,13
2.Spačva261726,62
3.MRK Zamet261606,15
4.Rudan Labin261415,42
5.Nexe10545,40
6.Rudar241174,88
7.Dubrava251164,64
8.MRK Umag251134,52
9.Varaždin22974,41
10.Poreč251104,40
11.Gorica231014,39
12.MRK Sesvete22904,09
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Spačva2649819,15
2.MRK Umag2539615,84
3.Rudar2437215,50
4.MRK Zamet2638314,73
5.Dubrava2536214,48
6.Gorica2333114,39
7.PPD Zagreb811314,13
8.Varaždin2229313,32
9.Rudan Labin2634513,27
10.Poreč2532913,16
11.MRK Sesvete2228212,82
12.Nexe1012712,70

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb8567,00
2.Nexe10737,30
3.Rudan Labin262047,85
4.MRK Zamet262238,58
5.MRK Sesvete221928,73
6.Poreč252198,76
7.Varaždin221968,91
8.Dubrava252469,84
9.Gorica2323010,00
10.Rudar2425510,63
11.MRK Umag2528311,32
12.Spačva2632612,54

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.