Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi sa vanjskih pozicija
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva25209/36157,89
2.Podravka Vegeta24181/33454,19
3.ŽRK Bjelovar25174/37646,28
4.Zrinski21109/24344,86
5.Koka25144/32744,04
6.Pitomača25156/35543,94
7.Sesvete Agroproteinka24115/26643,23
8.Dugo Selo 5524161/37542,93
9.Trešnjevka25103/28536,14
10.Zamet25108/29936,12
11.Umag2594/29132,30
12.Vranjic2595/29831,88
13.Split 20102498/32630,06
14.Ivanić2395/31729,97
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva252098,36
2.Podravka Vegeta241817,54
3.ŽRK Bjelovar251746,96
4.Dugo Selo 55241616,71
5.Pitomača251566,24
6.Koka251445,76
7.Zrinski211095,19
8.Sesvete Agroproteinka241154,79
9.Zamet251084,32
10.Ivanić23954,13
11.Trešnjevka251034,12
12.Split 201024984,08
13.Vranjic25953,80
14.Umag25943,76
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dugo Selo 552437515,63
2.ŽRK Bjelovar2537615,04
3.Lokomotiva2536114,44
4.Pitomača2535514,20
5.Podravka Vegeta2433413,92
6.Ivanić2331713,78
7.Split 20102432613,58
8.Koka2532713,08
9.Zamet2529911,96
10.Vranjic2529811,92
11.Umag2529111,64
12.Zrinski2124311,57
13.Trešnjevka2528511,40
14.Sesvete Agroproteinka2426611,08

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251526,08
2.Sesvete Agroproteinka241516,29
3.Podravka Vegeta241536,38
4.Zrinski211346,38
5.Trešnjevka251827,28
6.Koka251837,32
7.Zamet251917,64
8.Umag251977,88
9.Pitomača251997,96
10.ŽRK Bjelovar252028,08
11.Vranjic252038,12
12.Dugo Selo 55242148,92
13.Split 2010242289,50
14.Ivanić232229,65

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.