Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi sa vanjskih pozicija
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva25209/36157,89
2.Podravka Vegeta24181/33454,19
3.ŽRK Bjelovar25174/37646,28
4.Zrinski22113/25344,66
5.Pitomača26162/36844,02
6.Koka26151/34443,90
7.Dugo Selo 5525166/38643,01
8.Sesvete Agroproteinka25117/27542,55
9.Trešnjevka26107/29436,39
10.Zamet26113/31735,65
11.Umag2696/29932,11
12.Ivanić24107/33731,75
13.Vranjic2699/31431,53
14.Split 20102498/32630,06
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva252098,36
2.Podravka Vegeta241817,54
3.ŽRK Bjelovar251746,96
4.Dugo Selo 55251666,64
5.Pitomača261626,23
6.Koka261515,81
7.Zrinski221135,14
8.Sesvete Agroproteinka251174,68
9.Ivanić241074,46
10.Zamet261134,35
11.Trešnjevka261074,12
12.Split 201024984,08
13.Vranjic26993,81
14.Umag26963,69
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dugo Selo 552538615,44
2.ŽRK Bjelovar2537615,04
3.Lokomotiva2536114,44
4.Pitomača2636814,15
5.Ivanić2433714,04
6.Podravka Vegeta2433413,92
7.Split 20102432613,58
8.Koka2634413,23
9.Zamet2631712,19
10.Vranjic2631412,08
11.Zrinski2225311,50
12.Umag2629911,50
13.Trešnjevka2629411,31
14.Sesvete Agroproteinka2527511,00

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva251526,08
2.Sesvete Agroproteinka251586,32
3.Zrinski221406,36
4.Podravka Vegeta241536,38
5.Trešnjevka261877,19
6.Koka261937,42
7.Umag262037,81
8.Zamet262047,85
9.Pitomača262067,92
10.ŽRK Bjelovar252028,08
11.Vranjic262158,27
12.Dugo Selo 55252208,80
13.Split 2010242289,50
14.Ivanić242309,58

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.