Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Obrane i primljeni golovi sa 6m
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.PPD Zagreb823/7829,49
2.MRK Umag2566/24526,94
3.MRK Zamet2661/24425,00
4.MRK Sesvete2253/22623,45
5.Spačva2646/19723,35
6.Gorica2358/26122,22
7.Poreč2542/20820,19
8.Rudan Labin2650/24820,16
9.Dubrava2541/21818,81
10.Nexe1017/9318,28
11.Varaždin2237/20518,05
12.Rudar2437/23815,55
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.PPD Zagreb8232,88
2.MRK Umag25662,64
3.Gorica23582,52
4.MRK Sesvete22532,41
5.MRK Zamet26612,35
6.Rudan Labin26501,92
7.Spačva26461,77
8.Nexe10171,70
9.Varaždin22371,68
10.Poreč25421,68
11.Dubrava25411,64
12.Rudar24371,54
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Gorica2326111,35
2.MRK Sesvete2222610,27
3.Rudar242389,92
4.MRK Umag252459,80
5.PPD Zagreb8789,75
6.Rudan Labin262489,54
7.MRK Zamet262449,38
8.Varaždin222059,32
9.Nexe10939,30
10.Dubrava252188,72
11.Poreč252088,32
12.Spačva261977,58

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Spačva261515,81
2.Poreč251666,64
3.PPD Zagreb8556,88
4.MRK Zamet261837,04
5.Dubrava251777,08
6.MRK Umag251797,16
7.Nexe10767,60
8.Rudan Labin261987,62
9.Varaždin221687,64
10.MRK Sesvete221737,86
11.Rudar242018,38
12.Gorica232038,83

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.