Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi sa 6m
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Sesvete Agroproteinka2447/17926,26
2.Podravka Vegeta2440/15725,48
3.Lokomotiva2549/19325,39
4.Pitomača2567/29922,41
5.Zrinski2152/23322,32
6.Vranjic2553/25221,03
7.Koka2554/26220,61
8.Umag2552/27319,05
9.Ivanić2330/16218,52
10.Dugo Selo 552459/32618,10
11.Trešnjevka2536/21716,59
12.ŽRK Bjelovar2532/19416,49
13.Split 20102430/18316,39
14.Zamet2522/18012,22
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Pitomača25672,68
2.Zrinski21522,48
3.Dugo Selo 5524592,46
4.Koka25542,16
5.Vranjic25532,12
6.Umag25522,08
7.Lokomotiva25491,96
8.Sesvete Agroproteinka24471,96
9.Podravka Vegeta24401,67
10.Trešnjevka25361,44
11.Ivanić23301,30
12.ŽRK Bjelovar25321,28
13.Split 201024301,25
14.Zamet25220,88
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dugo Selo 552432613,58
2.Pitomača2529911,96
3.Zrinski2123311,10
4.Umag2527310,92
5.Koka2526210,48
6.Vranjic2525210,08
7.Trešnjevka252178,68
8.ŽRK Bjelovar251947,76
9.Lokomotiva251937,72
10.Split 2010241837,63
11.Sesvete Agroproteinka241797,46
12.Zamet251807,20
13.Ivanić231627,04
14.Podravka Vegeta241576,54

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Podravka Vegeta241174,88
2.Sesvete Agroproteinka241325,50
3.Ivanić231325,74
4.Lokomotiva251445,76
5.Zamet251586,32
6.Split 2010241536,38
7.ŽRK Bjelovar251626,48
8.Trešnjevka251817,24
9.Vranjic251997,96
10.Koka252088,32
11.Zrinski211818,62
12.Umag252218,84
13.Pitomača252329,28
14.Dugo Selo 552426711,13

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.