Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Obrane i primljeni golovi
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.PPD Zagreb8109/28438,38
2.MRK Zamet26302/99730,29
3.Spačva26288/100728,60
4.Nexe1096/33628,57
5.Rudan Labin26265/94727,98
6.MRK Sesvete22219/79527,55
7.Gorica23237/90726,13
8.Poreč25228/87626,03
9.MRK Umag25253/97925,84
10.Varaždin22212/83325,45
11.Dubrava25238/99423,94
12.Rudar24213/91223,36
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.PPD Zagreb810913,63
2.MRK Zamet2630211,62
3.Spačva2628811,08
4.Gorica2323710,30
5.Rudan Labin2626510,19
6.MRK Umag2525310,12
7.MRK Sesvete222199,95
8.Varaždin222129,64
9.Nexe10969,60
10.Dubrava252389,52
11.Poreč252289,12
12.Rudar242138,88
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dubrava2599439,76
2.Gorica2390739,43
3.MRK Umag2597939,16
4.Spačva26100738,73
5.MRK Zamet2699738,35
6.Rudar2491238,00
7.Varaždin2283337,86
8.Rudan Labin2694736,42
9.MRK Sesvete2279536,14
10.PPD Zagreb828435,50
11.Poreč2587635,04
12.Nexe1033633,60

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.PPD Zagreb817521,88
2.Nexe1024024,00
3.Poreč2564825,92
4.MRK Sesvete2257626,18
5.Rudan Labin2668226,23
6.MRK Zamet2669526,73
7.Spačva2671927,65
8.Varaždin2262128,23
9.MRK Umag2572629,04
10.Rudar2469929,13
11.Gorica2367029,13
12.Dubrava2575630,24

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.