Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018Sezona 2018/2019
2019 IHF Men's World ChampionshipEHF Euro 2020 kvalifikacijeHEP Croatia Cup 2019HEP Croatia Cup 2019Hrvatska kupHrvatska kupIHF Men's Emerging Nations ChampionshipIHF South and Central American Emerging Nations ChIHF Trophy Junior Intercontinental PhaseIHF Trophy Youth Intercontinental PhaseNorth American and Caribbean Emerging NationsPremier ligaProbna liga(SG)Probni Super GlobePrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUESuper GlobeTest EmergingTest khaled U19Test Khaled U21
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dubrava | Gorica | MRK Sesvete | MRK Umag | MRK Zamet | Nexe | Poreč | PPD Zagreb | Rudan Labin | Rudar | Spačva | Varaždin

Obrane i primljeni golovi iz sedemerca
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.MRK Sesvete2217/6127,87
2.Rudan Labin2631/12924,03
3.Gorica2324/10123,76
4.Nexe109/4420,45
5.Poreč2521/10420,19
6.PPD Zagreb85/2718,52
7.MRK Umag2517/9218,48
8.MRK Zamet2618/10217,65
9.Spačva2614/8217,07
10.Varaždin2217/10715,89
11.Rudar2412/9312,90
12.Dubrava259/7312,33
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Rudan Labin26311,19
2.Gorica23241,04
3.Nexe1090,90
4.Poreč25210,84
5.Varaždin22170,77
6.MRK Sesvete22170,77
7.MRK Zamet26180,69
8.MRK Umag25170,68
9.PPD Zagreb850,63
10.Spačva26140,54
11.Rudar24120,50
12.Dubrava2590,36
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Rudan Labin261294,96
2.Varaždin221074,86
3.Nexe10444,40
4.Gorica231014,39
5.Poreč251044,16
6.MRK Zamet261023,92
7.Rudar24933,88
8.MRK Umag25923,68
9.PPD Zagreb8273,38
10.Spačva26823,15
11.Dubrava25732,92
12.MRK Sesvete22612,77

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.MRK Sesvete22442,00
2.Dubrava25642,56
3.Spačva26682,62
4.PPD Zagreb8222,75
5.MRK Umag25753,00
6.MRK Zamet26843,23
7.Poreč25833,32
8.Gorica23773,35
9.Rudar24813,38
10.Nexe10353,50
11.Rudan Labin26983,77
12.Varaždin22904,09

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.