Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi iz sedemerca
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva2539/13928,06
2.Dugo Selo 552523/9524,21
3.Zrinski2220/9121,98
4.ŽRK Bjelovar2524/11820,34
5.Ivanić2418/9219,57
6.Podravka Vegeta2419/10318,45
7.Trešnjevka2615/8218,29
8.Split 20102417/10616,04
9.Pitomača2621/14614,38
10.Vranjic2613/9413,83
11.Umag2610/8012,50
12.Koka2613/10911,93
13.Sesvete Agroproteinka2513/12810,16
14.Zamet2610/1188,47
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva25391,56
2.ŽRK Bjelovar25240,96
3.Dugo Selo 5525230,92
4.Zrinski22200,91
5.Pitomača26210,81
6.Podravka Vegeta24190,79
7.Ivanić24180,75
8.Split 201024170,71
9.Trešnjevka26150,58
10.Sesvete Agroproteinka25130,52
11.Vranjic26130,50
12.Koka26130,50
13.Umag26100,38
14.Zamet26100,38
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Pitomača261465,62
2.Lokomotiva251395,56
3.Sesvete Agroproteinka251285,12
4.ŽRK Bjelovar251184,72
5.Zamet261184,54
6.Split 2010241064,42
7.Podravka Vegeta241034,29
8.Koka261094,19
9.Zrinski22914,14
10.Ivanić24923,83
11.Dugo Selo 5525953,80
12.Vranjic26943,62
13.Trešnjevka26823,15
14.Umag26803,08

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Trešnjevka26672,58
2.Umag26702,69
3.Dugo Selo 5525722,88
4.Ivanić24743,08
5.Vranjic26813,12
6.Zrinski22713,23
7.Podravka Vegeta24843,50
8.Koka26963,69
9.Split 201024893,71
10.ŽRK Bjelovar25943,76
11.Lokomotiva251004,00
12.Zamet261084,15
13.Sesvete Agroproteinka251154,60
14.Pitomača261254,81

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.