Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi iz sedemerca
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva2539/13928,06
2.Dugo Selo 552421/8724,14
3.Zrinski2120/9022,22
4.ŽRK Bjelovar2524/11820,34
5.Ivanić2318/9020,00
6.Trešnjevka2515/7819,23
7.Podravka Vegeta2419/10318,45
8.Split 20102417/10616,04
9.Vranjic2513/8914,61
10.Pitomača2520/14014,29
11.Koka2513/10612,26
12.Umag259/7911,39
13.Sesvete Agroproteinka2413/12410,48
14.Zamet2510/1138,85
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva25391,56
2.ŽRK Bjelovar25240,96
3.Zrinski21200,95
4.Dugo Selo 5524210,88
5.Pitomača25200,80
6.Podravka Vegeta24190,79
7.Ivanić23180,78
8.Split 201024170,71
9.Trešnjevka25150,60
10.Sesvete Agroproteinka24130,54
11.Vranjic25130,52
12.Koka25130,52
13.Zamet25100,40
14.Umag2590,36
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Pitomača251405,60
2.Lokomotiva251395,56
3.Sesvete Agroproteinka241245,17
4.ŽRK Bjelovar251184,72
5.Zamet251134,52
6.Split 2010241064,42
7.Podravka Vegeta241034,29
8.Zrinski21904,29
9.Koka251064,24
10.Ivanić23903,91
11.Dugo Selo 5524873,63
12.Vranjic25893,56
13.Umag25793,16
14.Trešnjevka25783,12

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Trešnjevka25632,52
2.Dugo Selo 5524662,75
3.Umag25702,80
4.Vranjic25763,04
5.Ivanić23723,13
6.Zrinski21703,33
7.Podravka Vegeta24843,50
8.Split 201024893,71
9.Koka25933,72
10.ŽRK Bjelovar25943,76
11.Lokomotiva251004,00
12.Zamet251034,12
13.Sesvete Agroproteinka241114,63
14.Pitomača251204,80

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.