Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva25357/84142,45
2.Podravka Vegeta24332/81340,84
3.ŽRK Bjelovar25305/95232,04
4.Koka25288/93530,80
5.Dugo Selo 5524319/104930,41
6.Zrinski21237/79229,92
7.Sesvete Agroproteinka24233/81928,45
8.Pitomača25303/108527,93
9.Split 201024230/89525,70
10.Umag25231/91325,30
11.Ivanić23230/92624,84
12.Trešnjevka25218/88424,66
13.Vranjic25238/97224,49
14.Zamet25206/84324,44
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva2535714,28
2.Podravka Vegeta2433213,83
3.Dugo Selo 552431913,29
4.ŽRK Bjelovar2530512,20
5.Pitomača2530312,12
6.Koka2528811,52
7.Zrinski2123711,29
8.Ivanić2323010,00
9.Sesvete Agroproteinka242339,71
10.Split 2010242309,58
11.Vranjic252389,52
12.Umag252319,24
13.Trešnjevka252188,72
14.Zamet252068,24
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dugo Selo 5524104943,71
2.Pitomača25108543,40
3.Ivanić2392640,26
4.Vranjic2597238,88
5.ŽRK Bjelovar2595238,08
6.Zrinski2179237,71
7.Koka2593537,40
8.Split 20102489537,29
9.Umag2591336,52
10.Trešnjevka2588435,36
11.Sesvete Agroproteinka2481934,13
12.Podravka Vegeta2481333,88
13.Zamet2584333,72
14.Lokomotiva2584133,64

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva2548419,36
2.Podravka Vegeta2448120,04
3.Sesvete Agroproteinka2458624,42
4.Zamet2563725,48
5.Koka2564725,88
6.ŽRK Bjelovar2564725,88
7.Zrinski2155526,43
8.Trešnjevka2566626,64
9.Umag2568227,28
10.Split 20102466527,71
11.Vranjic2573429,36
12.Ivanić2369630,26
13.Dugo Selo 552473030,42
14.Pitomača2578231,28

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.