Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrane i primljeni golovi
Najveći postotak obrana vratara

#EkipaUtk.Obrane%
1.Lokomotiva25357/84142,45
2.Podravka Vegeta24332/81340,84
3.ŽRK Bjelovar25305/95232,04
4.Koka26298/97330,63
5.Dugo Selo 5525332/109630,29
6.Zrinski22248/82929,92
7.Sesvete Agroproteinka25238/84828,07
8.Pitomača26319/113728,06
9.Split 201024230/89525,70
10.Ivanić24246/95825,68
11.Umag26238/94725,13
12.Trešnjevka26227/92324,59
13.Zamet26215/89024,16
14.Vranjic26242/100424,10
Najviše obrana

#EkipaUtk.ObranaPros.
1.Lokomotiva2535714,28
2.Podravka Vegeta2433213,83
3.Dugo Selo 552533213,28
4.Pitomača2631912,27
5.ŽRK Bjelovar2530512,20
6.Koka2629811,46
7.Zrinski2224811,27
8.Ivanić2424610,25
9.Split 2010242309,58
10.Sesvete Agroproteinka252389,52
11.Vranjic262429,31
12.Umag262389,15
13.Trešnjevka262278,73
14.Zamet262158,27
Najviše (primljenih) upućenih šuteva

#EkipaUtk.ŠutevaPros.
1.Dugo Selo 5525109643,84
2.Pitomača26113743,73
3.Ivanić2495839,92
4.Vranjic26100438,62
5.ŽRK Bjelovar2595238,08
6.Zrinski2282937,68
7.Koka2697337,42
8.Split 20102489537,29
9.Umag2694736,42
10.Trešnjevka2692335,50
11.Zamet2689034,23
12.Sesvete Agroproteinka2584833,92
13.Podravka Vegeta2481333,88
14.Lokomotiva2584133,64

Najmanje primljenih golova

#EkipaUtk.GolovaPros.
1.Lokomotiva2548419,36
2.Podravka Vegeta2448120,04
3.Sesvete Agroproteinka2561024,40
4.ŽRK Bjelovar2564725,88
5.Zamet2667525,96
6.Koka2667525,96
7.Zrinski2258126,41
8.Trešnjevka2669626,77
9.Umag2670927,27
10.Split 20102466527,71
11.Vranjic2676229,31
12.Ivanić2471229,67
13.Dugo Selo 552576430,56
14.Pitomača2681831,46

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.