Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrambena statistika
Najviše osvojenih lopti

#EkipaUtk.Osvoj.Prosjek
1.Zamet251224,88
2.Zrinski21894,24
3.Koka25592,36
4.Trešnjevka25582,32
5.Umag25542,16
6.ŽRK Bjelovar25532,12
7.Podravka Vegeta24502,08
8.Pitomača25461,84
9.Split 201024431,79
10.Ivanić23341,48
11.Vranjic25331,32
12.Dugo Selo 5524301,25
13.Lokomotiva25251,00
14.Sesvete Agroproteinka24140,58
Najmanje isključenja

#EkipaUtk.Isklj.Prosjek
1.Dugo Selo 5524542,25
2.Split 201024602,50
3.Trešnjevka25662,64
4.Vranjic25722,88
5.Sesvete Agroproteinka24723,00
6.Umag25813,24
7.Podravka Vegeta24783,25
8.Zamet25823,28
9.Lokomotiva25833,32
10.Koka25833,32
11.Zrinski21723,43
12.ŽRK Bjelovar25863,44
13.Ivanić23843,65
14.Pitomača25923,68
Najmanje skrivljenih 7m

#EkipaUtk.Skr.7mProsjek
1.Umag25200,80
2.Trešnjevka25230,92
3.Vranjic25291,16
4.Ivanić23351,52
5.Sesvete Agroproteinka24391,63
6.Split 201024482,00
7.Lokomotiva25592,36
8.Dugo Selo 5524602,50
9.Podravka Vegeta24682,83
10.Pitomača25712,84
11.Zrinski21622,95
12.Koka25813,24
13.ŽRK Bjelovar25873,48
14.Zamet25943,76
Najmanje žutih

#EkipaUtk.ŽutihProsjek
1.Split 201024451,88
2.Sesvete Agroproteinka24471,96
3.Umag25512,04
4.Ivanić23492,13
5.Podravka Vegeta24532,21
6.Trešnjevka25572,28
7.Vranjic25572,28
8.Dugo Selo 5524582,42
9.Zrinski21522,48
10.Zamet25622,48
11.Koka25622,48
12.Pitomača25632,52
13.ŽRK Bjelovar25662,64
14.Lokomotiva25692,76
Najmanje crvenih

#EkipaUtk.Crven.Prosjek
1.Koka2500,00
2.Umag2500,00
3.Lokomotiva2500,00
4.Zamet2500,00
5.Dugo Selo 552400,00
6.Zrinski2100,00
7.ŽRK Bjelovar2500,00
8.Pitomača2510,04
9.Sesvete Agroproteinka2410,04
10.Trešnjevka2520,08
11.Vranjic2520,08
12.Split 20102420,08
13.Podravka Vegeta2420,08
14.Ivanić2330,13

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.