Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Obrambena statistika
Najviše osvojenih lopti

#EkipaUtk.Osvoj.Prosjek
1.Zamet261375,27
2.Zrinski22894,05
3.Pitomača26592,27
4.Trešnjevka26592,27
5.Koka26592,27
6.ŽRK Bjelovar25532,12
7.Umag26552,12
8.Podravka Vegeta24502,08
9.Split 201024431,79
10.Ivanić24381,58
11.Dugo Selo 5525321,28
12.Vranjic26331,27
13.Lokomotiva25251,00
14.Sesvete Agroproteinka25140,56
Najmanje isključenja

#EkipaUtk.Isklj.Prosjek
1.Dugo Selo 5525582,32
2.Split 201024602,50
3.Trešnjevka26672,58
4.Vranjic26772,96
5.Sesvete Agroproteinka25753,00
6.Zamet26823,15
7.Umag26843,23
8.Podravka Vegeta24783,25
9.Koka26853,27
10.Lokomotiva25833,32
11.Zrinski22743,36
12.ŽRK Bjelovar25863,44
13.Pitomača26963,69
14.Ivanić24893,71
Najmanje skrivljenih 7m

#EkipaUtk.Skr.7mProsjek
1.Umag26200,77
2.Trešnjevka26230,88
3.Vranjic26291,12
4.Ivanić24351,46
5.Sesvete Agroproteinka25431,72
6.Split 201024482,00
7.Lokomotiva25592,36
8.Dugo Selo 5525682,72
9.Zrinski22622,82
10.Podravka Vegeta24682,83
11.Pitomača26772,96
12.Koka26813,12
13.ŽRK Bjelovar25873,48
14.Zamet26993,81
Najmanje žutih

#EkipaUtk.ŽutihProsjek
1.Split 201024451,88
2.Sesvete Agroproteinka25491,96
3.Umag26532,04
4.Ivanić24522,17
5.Podravka Vegeta24532,21
6.Trešnjevka26582,23
7.Vranjic26602,31
8.Dugo Selo 5525612,44
9.Zamet26642,46
10.Koka26642,46
11.Zrinski22552,50
12.Pitomača26662,54
13.ŽRK Bjelovar25662,64
14.Lokomotiva25692,76
Najmanje crvenih

#EkipaUtk.Crven.Prosjek
1.Koka2600,00
2.Umag2600,00
3.Lokomotiva2500,00
4.Zamet2600,00
5.Dugo Selo 552500,00
6.Zrinski2200,00
7.ŽRK Bjelovar2500,00
8.Pitomača2610,04
9.Vranjic2620,08
10.Trešnjevka2620,08
11.Sesvete Agroproteinka2520,08
12.Podravka Vegeta2420,08
13.Split 20102420,08
14.Ivanić2430,13

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.