Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Ivanić OpenIvanić OpenPremier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEEuropsko prvenstvoIHF Men's Emerging Nations Championship 2017IHF Test BHIHF Test JuniorIHF Test YouthSEHA probaTest testZaprešić Open
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Statistika napada
Najviše asistencija

#EkipaUtk.Asist.Prosjek
1.ŽRK Bjelovar251495,96
2.Zrinski221265,73
3.Dugo Selo 55251154,60
4.Podravka Vegeta241004,17
5.Koka26863,31
6.Umag26722,77
7.Pitomača26652,50
8.Zamet26532,04
9.Split 201024341,42
10.Sesvete Agroproteinka25351,40
11.Lokomotiva25341,36
12.Ivanić24261,08
13.Vranjic26271,04
14.Trešnjevka26271,04
Najmanje tehničkih greški

#EkipaUtk.Tehn.Prosjek
1.Split 2010241606,67
2.Umag261796,88
3.Podravka Vegeta241707,08
4.Lokomotiva251987,92
5.Trešnjevka262288,77
6.Zamet262349,00
7.Zrinski222139,68
8.Koka2626210,08
9.Ivanić2425110,46
10.Dugo Selo 552526610,64
11.ŽRK Bjelovar2526610,64
12.Sesvete Agroproteinka2526910,76
13.Vranjic2629311,27
14.Pitomača2629911,50
Najviše izborenih isključenja

#EkipaUtk.Izb.2mProsjek
1.ŽRK Bjelovar25612,44
2.Koka26632,42
3.Zamet26552,12
4.Sesvete Agroproteinka25491,96
5.Podravka Vegeta24341,42
6.Zrinski22291,32
7.Pitomača26291,12
8.Trešnjevka26230,88
9.Lokomotiva25170,68
10.Ivanić24160,67
11.Split 201024160,67
12.Vranjic26160,62
13.Umag26150,58
14.Dugo Selo 5525130,52

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.