Sezona 2009/2010Sezona 2010/2011Sezona 2011/2012Sezona 2012/2013Sezona 2013/2014Sezona 2014/2015Sezona 2015/2016Sezona 2016/2017Sezona 2017/2018
Hrvatska kupHrvatska kup (ž)Premier ligaPrijateljskaPrva liga (ž)SEHA-GAZPROM LEAGUEIHF Men's Emerging Nations Championship 2017SEHA probaTest test
Utakmice: Arhiva ,True
Igrači: Najbolji strijelac | Postotak šuta | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Asistencije | Tehničke greške | Osvojene lopte | Isključenja | Izborena isključenja | Skrivljeni sedmerci | Izboreni sedmerci | Žuti kartoni | Crveni kartoni
Ekipe: Ukupni šut | Šut krilo | Šut sedmerac | Šut izvana | Šut sa 6m | Šut polukontra | Šut kontra | Ostala napadačka statistika | Ostala obrambena statistika | Obrane vratara i primljeni golovi | Obrane krilo | Obrane sedmerac | Obrane izvana | Obrane sa 6m | Obrane polukontra | Obrane kontra
Vratari: Obrane | Krilo | Sedmerci | Izvana | Sa 6m | Polukontra | Kontra
Ekipe: Dugo Selo 55 | Ivanić | Koka | Lokomotiva | Pitomača | Podravka Vegeta | Sesvete Agroproteinka | Split 2010 | Trešnjevka | Umag | Vranjic | Zamet | Zrinski | ŽRK Bjelovar

Statistika napada
Najviše asistencija

#EkipaUtk.Asist.Prosjek
1.ŽRK Bjelovar251495,96
2.Zrinski211125,33
3.Dugo Selo 55241124,67
4.Podravka Vegeta241004,17
5.Koka25843,36
6.Pitomača25632,52
7.Umag25612,44
8.Zamet25502,00
9.Sesvete Agroproteinka24351,46
10.Split 201024341,42
11.Lokomotiva25341,36
12.Vranjic25271,08
13.Ivanić23241,04
14.Trešnjevka25230,92
Najmanje tehničkih greški

#EkipaUtk.Tehn.Prosjek
1.Split 2010241606,67
2.Umag251746,96
3.Podravka Vegeta241707,08
4.Lokomotiva251987,92
5.Trešnjevka252198,76
6.Zamet252208,80
7.Zrinski212029,62
8.Koka2525710,28
9.Ivanić2324210,52
10.ŽRK Bjelovar2526610,64
11.Dugo Selo 552425610,67
12.Sesvete Agroproteinka2425610,67
13.Vranjic2527911,16
14.Pitomača2527911,16
Najviše izborenih isključenja

#EkipaUtk.Izb.2mProsjek
1.Koka25632,52
2.ŽRK Bjelovar25612,44
3.Sesvete Agroproteinka24492,04
4.Zamet25512,04
5.Podravka Vegeta24341,42
6.Zrinski21291,38
7.Pitomača25291,16
8.Trešnjevka25230,92
9.Ivanić23160,70
10.Lokomotiva25170,68
11.Split 201024160,67
12.Vranjic25160,64
13.Umag25150,60
14.Dugo Selo 5524130,54

Moguće su neažurnosti u kumulativnim statistikama zbog neobrađenosti statistike sa svih utakmica!.
Broj u zagradi iza broja utakmica označava broj utakmica sa bilo kakvim učinkom (s obzirom da ne postoji egzaktan podatak o tome da li je igrač ulazio u igru, ovaj je podatak najbliži broju utakmica u kojima je igrač stvarno igrao).

RukometStat - Toma-soft d.o.o.